Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz whitezo88 #21093 üzenetére

    Abban mi a tanács hogy letrolloztok valakit aki használni meri? :U

    Túlságosan függtök a Streamerektől...
    Amikor anno belinkeltem a Hunter paklimat 2 Hunter's Markal, akkor leoltottatok hogy sz*r lap és felesleges...amint elkezdték használni a "profik" egyből a világ legjobb lapja lett és nerfet neki.
    Vagy LJ amit mikor megemlítettem hogy nem rossz lap, itt többen halott lapnak és csak egy healnek tartottak..milyen érdekes manapság már majdnem minden handlockba benne van, csak mert a netes jóskapista használja...

    Ha holnap Trump vagy Amaz megjelenne a színen 2MC-s pap paklival akkor az lenne a világ legjobb paklija.. :K

    Sokan olyanok ebben a topikban (és akinek nem inge....) mint a napraforgók...csak nem a nap felé forognak hanem Trump felé :C

    Szerk: Megjegyzem engem nem zavar, és nincs bajom vele. Engem csak az zavar hogy sokan hülyének nézik azokat akik mernek valami mást használni vagy próbálni....nem tudom miért de ez b*ssza a csőrömet. :K

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák