Új hozzászólás Aktív témák

  • kabar

    senior tag

    válasz BBéci #79392 üzenetére

    Nem kételkedem a tapasztalatodban, azt sohasem tenném, mivel már mint rengetegszer leírtam, olyan értékű cuccok fordulnak meg nálad, ami nálam sohasem fog, valamint én sohasem hallanám meg az ösvénybe elhelyezett kismegszakítók közötti különbséget az erősítő hangzásán. Amit kritizálni merészeltem, az az elfogulatlanság néha bizonyos gyártók tekintetében ráadásul olyan természetű különbségeket emlegetünk amelyek egy része erősen szubjektív (Nem számszerűsíthető, ahogyan ezt írtad is). De ez rettenetesen nehéz feladat is lehet, én magam nem is tudnám csinálni. Lehet egy ember elfogult, csak akkor ne legyen olyan szakmája ahol objektivitás kell, lehet egy embernek tériszonya is, csak ne legyen ipari alpinista. Ha visszaolvasol, olyan dolgokban kritizálok, amikor pl legutóbb mutattak egy végfok belsőt, erre mondtad, hogy azt titkolnád, és mutattál egy olyat, ami alsó hangon 3-4 szer drágább. Tudom utána egy hasonló értékűt is, de annak már a tápoldala szerényebb is volt lényegesen a korábbinál. Dicséritek például az X2000 felépítését, én meg erre mutatom az RX-V3900, mennyivel különb. De tényleg túl sok szót fecsérlünk erre. A szart pedig én írtam nem te. De a lealázta és a kétszer jobban szól féláron az elismerés jeleként gondolom nem túl sűrűn használod. A gúny pedig egy eszköz, melyet mindannyian használunk, néha vagy többször, ki-ki milyen célra. Ez a legtöbbször valamilyen negatív tulajdonság felnagyításával, szemléltetésével tesszük. Én is, és bizony te is sokszor azért, hogy görbe tükörként mutassuk a másik felé az elkövetett hibákat. Ha megsértettelek, természetesen elnézést kérek. Nem ez volt a célom.

    "Der erste Trunk aus dem Becher der Naturwissenschaft macht atheistisch; aber auf dem Grund des Bechers wartet Gott.“

Új hozzászólás Aktív témák