Új hozzászólás Aktív témák

  • Jojo5

    őstag

    válasz spammer #4669 üzenetére

    ahhoz, hogy elérd a genetikai határaid irreálisan sok pénz és idő szükségeltetik egy idő után.... :U

    Ha megbékél avval, hogy igen, kox alatt könnyebb fejlődni anélkül meg nem, akkor nem lesz csalódás...
    simán lehet, hogy minimális visszaeséssel tud majd tovább edzeni, akkor meg csak kamatozott a koxból...
    én kinézem Radnixból, hogy nem hülye gyerek és ezért nem is kezelem úgy, szóval képes normálisan látni a dolgokat, mit hogyan, kiindulva abból, hogy elég sokat foglalkozott a témával, ezért nem is biztos, hogy keményebb kúrába akar majd kezdeni, de majd meglátjuk mi lesz pár hét múlva...

    amúgy, évi 1-2 kúra szerintem bőven vállalható, csak ugye be lesz állítva sok ember által a hülye koxos gyereknek, közben meg többet tesz meg a dolgokért, mint a terembe járok nagy része, csak ő belátta, hogy innentől extrém nehéz naturban továbblépni látványosan és ő többet szeretne, amihez be is vállalja a kémiát :K

    Dexar007: nem tudom te milyen szinten állsz, de aki már 4-5 éve edz\rendesen kajál stb és nem tud már fejlődni nem, hogy gyorsan de kurva lassan se és van egy célja amit el akar érni, azt nem sorolnám a "buzigyerek módjára tükörben pózolás" kategóriába, de te tuti tudod ki mennyit, hogyan tett bele a sportba és mit miért csinál... :K :N :R

    [ Szerkesztve ]

    http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

Új hozzászólás Aktív témák