Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Vikthor #4131 üzenetére

    Nem értek veled egyet!

    Pár darab kép van, Steam adatlapon leírás, meg a bejelentő trailer, amiben semmi játékmenet videó nincs!
    Most rákerestem, sehol se láttam ingame videót.

    Az a csapat csinálta aki a Spellforce 3-at, nincs ARPG tapasztalatuk.
    Biztos szép lesz, gondolom nem túl sok ronda játék van Unreal Engine 5 alatt.

    Ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem lesz jó, hanem azt, hogy kb. semmit se láttunk belőle, és így elkönyvelni, hogy "igen jónak bizonyul" nekem erős. :) De ezt te érzed, ha ennyi meggyőzött.
    Persze, sokaknak várós, és reménykednek az emberek, de nem lehet tudni milyen lesz.

    Szerettem az elsőt, viszont igen sok ARPG-ben csalódtam az elmúlt években, bármennyire is ígértek sokat a fejlesztők és tűnt ígéretesnek a játék.
    Szeretném ha jól sikerülne, majd pár év múlva lehet be is próbálnám nagy akcióban, a nagy előd miatt.

    Ami a topikot illeti biztos csinál valaki egy Titan Quest II topikot, elvégre nagy név volt az első rész, sokan szerették, lesz rá érdeklődés, de majd kiderül mire képes.

    Igaz nem játszottam az első rész pár éves DLC-ivel, de örvendetesnek tartom, hogy bővítette a kiadó az első részt, és azt is, hogy ennyivel nem rendezte le a TQ-t, hanem pénzelt egy folytatást is!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák