Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LanyUs

    senior tag

    válasz kk831228 #23965 üzenetére

    Igen, köszönöm, hogy említetted a dolgot. Tegnap a közelben levő parkerdőben edzettem, ahol kb. 10-12m szintkülönbség van. Önmagában nem sok, de domb fel 160hrm le 130 hrm körözéshez tökéletes a tapadós, leveles talaj. Javul a tartás is és próbálom erőteljesebben aktivizálni a farizmokat is, mert velük könnyedén felérsz a tetőre. Amúgy erre tud valaki fejlesztő gyakorlatot ( farizmok és core használata)? 160-nál a tetőkön zavart általában az öv, amikor nagyobbakat szusszantam volna :) 10 éve tolom az övvel ( a rendszeresség jellemez csak 5-6 éve :) ) 2006-ban még megállta a helyét és azóta sem kellett cserélnem, mert jól működik ( aptonia decathlon termék ). Tehát strapabíró is, de meguntam a használatát + a mobilos mérések ideje lejárt...

    Intervallum edzéseknél azért nem "félek" tőle, mert a 80% felett már érezni a különbséget óra nélkül is 80%-90%-100% között, ezért ott nyugodtan késhet.

    Az óra szorossága még foglalkoztat, mert a jelenlegit a totál passzentos alatt szoktam csatolni, mert nem szeretem ha a csuklómon feszít a szíj. Bicepsz feletti kar elszorítás nem kell, mert tudat alatt feszíti az ember a vállát ( rombolja a futótechnikát ), tehát maradt a decathlonos futó hatizsák [link], ami egy áldás a kézben tartott 3 dl kulacshoz képest és az ezer tartó is előny vagy rövidebbre a lidl váll futópánt ( háromszögben a mellkas-váll akasztós).

    [ Szerkesztve ]

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz kk831228 #23965 üzenetére

    Igazából 15 másodpercet késik. Nem vágom miért lenne használhatatlan, sprint közben akarod nézni, hogy mennyi a pulzusod? A lognál meg úgyis tudod, hogy el van tolva 15 seccel a HR sáv.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák