Új hozzászólás Aktív témák

  • szki

    őstag

    válasz Chosen #4872 üzenetére

    Müzliről jut eszembe! Gyakran a hosszabb, tempós bicajozásaimhoz (80 km felett) csak vizet és müzli szeleteket viszek magammal. 100 km-re 3 müzli szelet elég. Nagyon jó a müzli szelet ilyenkor, mert van benne egy csomó kalória, kis fehérje, és kis zsiradék is, ami épp kell sportolás közben. Persze tudom a müzli szelet nem azonos a müzlivel.
    Én azt mondom, hogy a fogyni vágyók ne száműzzék a szénhidrátot. Hisz mégis csak az a fő energia forrás!
    Ha valaki csak a futástól akar lefogyni, akkor ahhoz elég sokat kellene futnia hetente. Kezdő futóként túlterhelné a térdeit, és az egész szervezetét. Javasolom inkább a bringázást. Tudom miről beszélek, mert voltam én 108 kg is bő 2 éve. 1,5 éve 84-88 kg között tartom magam, és soványnak mondanak sokan :)

    Mától nyomatok pár gyorsító edzést ;] De a tempó még passz. Majd ahogy jól esik: futok dombot, vagy résztávokat.
    Elképzelhető, hogy hamarosan 4 hétig Bp.-en melózok, és élek hétközben. Esténként akkor majd irány a Margit-sziget. Ha még lesz erőm futni meló után :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák