Új hozzászólás Aktív témák

  • szki

    őstag

    válasz tomcica #3930 üzenetére

    Na ez az! Én sem bírom a körözgetést :) A terepet nagyon komálom mert változatos a domborzat, a talaj, és a táj! Persze most is erdőben futok, de aszfalton. A hosszú lankás emelkedő sem marad el, és gyakorta a szél az edzőpartnerem még:)
    Bicajon is szeretem a Zalai Dombságot. Az Alföldön is bicajoztam egyik nyáron, de az dög unalom volt :DDD

    (#3929) cekkk:
    Már ott a cikk elején, hogy a "Heart című angol folyóiratban". Ami angol forrásból származik, azt erős fenntartással kell kezelni :K
    "akik túl keményen és túl hosszú ideig futnak": nos szerintem itt senki sem csinálja így a futást. Én futok keményen hosszút is, de csak havi 1x (félmaraton versenytempó 180-as pulzussal). A regenerációra kellő figyelmet fordítok. Már ha kell egyáltalán regenerálni, hisz ritkán végzek én erős terhelésű munkát. Olyan lazán szoktam futni általában 10-15 km-t, hogy utána egyből képes lennék újra lefutni ugyanazt a távot, ugyanúgy. 40 évesen semmilyen egészségügyi problémám nincs. Nem szedek semmilyen vitamint, gyógyszert, de változatosan táplálkozom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák