Új hozzászólás Aktív témák

  • Danika256

    aktív tag

    válasz tomcica #36092 üzenetére

    Köszönöm szépen mindkettőtöknek!
    Látom nagyon le akartok beszélni az edzésről, tudom tényleg az lenne a legkifizetődőbb, de mivel dolgoznom is kell, ezért úgy sem tudnám érdemben pihentetni. Ahogy írtam a melóban az ide-oda rohangálás jobban betesz neki..

    Talán nincs gond a cipővel, mivel már jó rég óta ilyet használtam mikor belobbant a lábam. Sőt egy focipályás mezítlábas, elvileg regeneráló :DD :O edzés tette be a kaput neki..
    Komolyan elszakadhat az ín ha ennyi idő alatt nem történt meg?

    Nálam annyira nem gáz a helyzet, a kenceficéknek hála megy az edzés is. Az elején amikor nem ment nyomattam a bringát, de 1 hónap után amikor már tudtam futni, rá kellett jönnöm, hogy a futáshoz képest, főleg erőállóképességben semmit nem ér.. Vagyis nem sokat..
    A lábujjhegyes, sarokemelős tornát én is csinálom, sőtt többféle nyújtást is szoktam, ami direkt erre van.. De ennyit nem szoktam, akkor megemelem a napi adagot.
    Mondom nem fáj észveszejtően, de mindig ott van, olyan mintha valami idegen dolog lenne a sarkamban és ingerelné a dolgokat.. Hosszú távon nagyon szar..

    Sajnos ismerve magamat, amíg bírok mozogni fogok is és
    tolni fogom az edzéseket. Olyan megoldás kéne, ami terhelés mellett is segít még ha lassabban is..
    A szteroid injekciókról mi a véleményetek?

Új hozzászólás Aktív témák