Új hozzászólás Aktív témák

  • Lackooo84

    nagyúr

    válasz jegenye77 #23105 üzenetére

    Fú és még mennyi mindened fog fájni... :D Én amikor elkezdtem, nekem is először fájt a lábszáram a bal térdem alatt belül, majd a jobb lábamon is ugyan ott. Menni alig tudtam szó szerint. De nem adtam fel, úgy fájós lábbal legyalogoltam 10km-eket. Első pár száz méteren a könnyem is kijött úgy fájt, aztán elmúlt.... Magamon úgy vettem észre, hogy jobban gyógyulok, ha mozgok, mintha fekszem. Aztán fájt a jobb alsó térdízületem pár napig. Aztán egy nyújtásnál meghúztam a derekam. Na azzal feküdtem vagy 3 napig, mert az ágyban átfordulni alig tudtam. :D Utána sípcsont ínhüvely gyulladás, meg vádli izomláz, aztán ágyék izomláz... így jöttek sorba... :D Ez sajnos minden kezdőnél előjön. Pláne nálam, mert én minden hétköznap megyek futni. Szinte már nem csak jól esik, hanem kell a szervezetemnek. Most tartok ott, hogy talán már nem fog semmim se fájni. Sok évig én is csak távolba néztem, meg napi egy doboz cigit elszívtam. Ahhoz képest, hogy 17 évig dohányoztam, büszke vagyok arra, hogy már 5km-t le tudok kocogni megállás nélkül, pedig csak 14 hónapja nem dohányzom, és 3 hónapja kezdtem el futni.

    The Truth is out there...

Új hozzászólás Aktív témák