Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz #17029 üzenetére

    Ez így van. Csak az tartotta bennem a lelket, hogy Bicivel majdnem egyforma az izlésünk hangzás terén, és ő ajánlotta még Xcape vétel után, ha váltani akarok, akkor erre, mert nagyon tetszett neki. :K Szinte a mélyhang állító csavart is oda lőttem be láttatlanban ahogy ő is használta. :) Tudtam azt, ha neki is tetszett, nekem is fog. :K

    bigmasterg:

    Thx. ;) Igazából meghallgathatnék mást is kockázatmentesen, mert amik még ennél is drágábbak, és a piacon vannak, azoknak nem tetszik a kialakítása. Lehet hogy még ennél is jobban szólnak, de nem jönnék lázba az biztos. Nálam a kialakítás, strapabíróság és ezzel együtt a tartósság legalább annyit számít, mint a hangzás, mert nem vitrinben fogom tárolni. A drágábbak között pedig vagy bíznom kellett volna a minőségben, ami erősen kétesélyes, de motoros használatban valószínű egyik sem bírná sokáig.
    Ezeket a high end IEM-eket még képről is leszűrhető, hogy óvni kell még a széltől is, pont azért mert szinte mindegyik custom, de sajnos hangzáson kívül nálam minden más paraméterben elvéreznének. Azért egy hordozható fülesnél nem csak a hangzás a szempont. 400-600 dodós szint ami ennél is többet nyújtana, de nézd meg azok milyenek.
    Szóval nagyon sok tipus már nem állhat az IE8 felett hangzásban. :U

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák