Új hozzászólás Aktív témák

  • zodo

    nagyúr

    válasz Bodz #80909 üzenetére

    Megérkezett a HRT MicroStreamer.

    Ismét eltávolítottam a BlasterX Acoustic Engine Pro szoftverét és egyéb Creative francokat.
    Egyedül a Creative ASIO (usb) tartottam meg amiről nem tudom hogy kellhet vagy sem?
    MicroStreamer-t azonnal felismerte a win ahogy csatlakoztattam.
    Korábban javasolt hang korrekciókat win alatt tiltottam.
    Alapértelmezett formátum: 24 bit 48000 hz (stúdióminőség)

    Na ez tényleg csodát tett az Arctis 3-al, hangerő is nőt és szárnyalnak a hangok.
    Előbbi nem tudom hogyan mert tudtommal csak DAC de a pc előlapi csatijához csatlakoztatva az Arctis 3 halkabb és gyérebb a hangja amire kerestem a megoldást.
    Nem vagyok vájt fülű de úgy tapasztalom hogy szerencsémre nem húzta el semerre a hangzást, talán a közép lett dominánsabb ami alapból is erőssége ennek a fejesnek.
    Emellett a tér is megmaradt, mély közép és magas hangok is úgy szólnak ahogy szeretném. Dinamika is javult a részletesség mellett mert előtte igen langyi party hangja volt most pedig odacsap és nem maszatol.
    Jelenleg a G1-hez képest ez valóban letépi a fejem, fejes póti maxon míg win hangerő 70 és pl.: egy "normál" minőségű yt videó alatt a hangerő csúszka fele már sok.

    Köszönöm az ajánlást! :R
    G1-et meg majd kipróbálom a laptopon hátha ott nem lesz ennyi nyűg vele.

    Egy apróságra figyeltem fel hogy apró zaj hallatszik, egér mozgatásra.
    Aminek okát meg is fejtettem, gamer fejesként a mikrofon jack az alaplap hátoldali jack aljzatába csatlakoztattam de amit kihúzom a mikrofont megszűnik a zaj.

    Erre van valami megoldás, tipp?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák