Új hozzászólás Aktív témák

  • I.T.E.M

    senior tag

    válasz karmaresz #68828 üzenetére

    Nincs semmi bajom az ADI-val, nem ez a jelenlegi dolog mozgatórugója esetemben, hanem szeretem az új és modern technikák által kínált lehetőségek sokaságát. (az élet rövid, sosem tudhatod, mit hoz a holnap) Vannak más jellegű eszközeim, amiből viszonylag jól ki tudok szállni és az abból bejövő forrásokat így fel tudom szabadítani hasonló projektekhez. Minden hobbi drága, szóval mindegy, hogy az ember mire költ ;] Nálam most az audiós kütyük vannak éppen előtérben, de már költöttem elég sokat (ennél többet is) multikopterekre, professzionális alkatrészekre és építettem is már gépeket, illetve teszteltem több komolyabb vasat is már. :K

    Ezt a hallgatózást majd egyszer, ha nagyon ráérek kipróbálhatjuk, de jelenleg erre vajmi kevés lehetőséget látok, mert a jelenleg futó céges és egyéb magánprojektek elég sok időt emésztenek fel,de köszönöm a felajánlást, egyszer talán összejön az is. ;) A méretek és a helykihasználás sem éppen másodlagos, meg mivel több eszköz, így az esetleges hibák kiszűrése, orvoslása is nehezebb feladat, mint a szimpla öszvér megoldások esetén. Nálam,mint már korábban is említettem, ez a 3000 euró a plafon egy audiós kütyü esetén. A PS Audio DS dacok ennél jóval többe kerülnek, (5 és 7000 euró) és nem hiszem, hogy ennél jobbak lennének, ráadásul jóval kevesebb szolgáltatást is adnak az árukért cserébe. :K

    #(68826) Exodius: Bizony, nem éppen gyenge szerkezet. :D

    #(68825) gianni85: Van benne igazság, de a több komponens, több hibát is hordozhat magában. Egy nagyon korrekten megépített öszvér azért tud meglepetést okozni. (Szerintem)

    (#68824) Mamuska: Valóban, de elég sokat is nyújt ezért, nyilván 3x nem szól jobban, mint az ADI, de van benne potenciál és a gyártót ismerve a minőséghez sem férhet kétség. Egy bizonyos szint felett már nem a technikát fizeted meg, hanem a nevet, vagy azt, hogy egy prémium terméket birtokolhatsz. Számomra ezek nem jelentenek sokat, én a tényekben és a kézzelfogható dolgokban hiszek, nem a misztikumban, amit rengeteg gyártó alkalmaz a marketingjük során az általuk gyártott dolgokra. :K

    [ Szerkesztve ]

    日本 - ダイレクトストリームデジタル

Új hozzászólás Aktív témák