Új hozzászólás Aktív témák

  • Sinesol

    veterán

    válasz Bodz #67244 üzenetére

    Hát, egyelőre az eladás is csak lebeg a semmiben, úgy vagyok vele, hogy ha már felraktam ott hagyom. Ha elmegy, akkor legalább történik valami, viszont az sem baj ha megmarad, a mérnöki háttere miatt valószínűleg nem lehet vele komoly gond, szerintem lehet egy erősítőcsere többet hozna.
    Ha DAC vagy erősítő csere lesz, akkor elsősorban olyasmit néznék, ami minél alacsonyabb zajszinttel, torzítással rendelkezik, amiről van objektív mérés, összevethető más termékekkel, plusz szempont az építési minőség, megbízhatóság is. Egybe készülékként a Topping DX7, például elég jó választásnak tűnik, az ADI2 DAC még jobbnak tűnik az extra ficsőrök miatt, de olcsóbban is vannak jó készülékek, ha nem ragaszkodok az egybecucchoz. Igazából még nincs teljesen letisztult elképzelésem, de kezdem úgy érezni, hogy inkább fejesre érdemes több pénzt áldozni, forrás oldalon nem feltétlen kell annyit költeni, sokszor csak ilyen vagy olyan torzítást adnak a többszörös árért. Persze az adott torzítás is lehet egy kelendő árucikk, ott van még a szinergia témája is, hogy adott fejeshez keres valaki forrást, viszont számomra ez hibás megközelítésnek tűnik, logikusabb szerintem egy mérésekkel alátámasztottan jó forrást választani és ahhoz keresni egy kiegyenlített fejest.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák