Aktív témák

  • ronaldo

    őstag

    Nem tudom valakinek eszébe jutott-e már, de nekem lenne egy elfogadható magyarázatom a második etapban történt belassulásra. Ugye közel ugyanannyi(sőt, ugyanannyi) üzemanyagot kapott a rönó meg a Ferka is az első kiállásnál. Ugyanannyi benyát vettek magukhoz a második kiálláskor is(hiszen egy kör különbséggel jöttek ki, nem is lett volna értelme túltankolni). Na ez eddig sima ügy. Node az első kiállás 5 teljes körös csúszással történt meg lonzi esetében, és másodjára hiába ''csapatutasítás'' volt, hogy kihozzák Schumi mögül, valószínű már elfogyott a benzin nagyja, és nem tudhatta biztosan hogy mikor jön ki Schumi és lesz-e 2-3 tiszta köre, amikor is bebiztosíthatja az első helyen maradást. Ekkor jut eszembe az a kósza ötlet, miszerint Schumi a második etapban úgy letekert mindent, hogy alig fogyasszon a kocsi, annyira alig, hogy az 5 körös üzemanyaghiányt kiegyenlítse. A harmadik szekcióban pedig már Ő is eléggé gyors volt, esélye sem volt lonzinak hogy megfogja, így megint tartalékolt kicsit, hiszen neki még legközelebb is ez a motor lesz használatos. Remélem érhető volt :B Csak próbáltam mindent rendre átvenni, hogy egy tényező se maradjon ki a történet kereksége érdekében.

    [Szerkesztve]

Aktív témák