Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    válasz szatocs #19 üzenetére

    Nem hiszem, én nem gondolom hogy így történne..
    Nagyon hab duma volt ez a Michelin azért száll ki mert így nem lesz fejlesztési perspektíva...
    A Bridgestone meg marad mert neki mindegy...pfff :D
    A Michelin elérte hogy az ő szája íze szerint alakuljon a tavalyi év, erre jött egy olyan baleset Raikkonen-nel ami brutális volt és egyértelműen visszavezethető az új gumiszabályra, és egy USA óriás blama.
    A Michelin-nek mennie kell, sztem ez USA-ban dőlt el, óriási bukás volt (nem ezért lesz egy hivatalos beszállító, hanem ezért lesz az az egy a Bridge')
    Bridge' meg marad, de az hogy majd a gumival fogják meg a teljesítményt azért az nem lesz ennyire sarkos....az összes eddigi módosítás azt a célt szolgálta hogy a Formula One közeledjen az emberek által vásárolható autókhoz...ez végül is logikus, az autógyárak belázadtak, hisz túl sok pénz, és keveset forgathatnak vissza a fejlesztésekből, vagy az autó sportértékéből...végül is csak egy gyár tudott ebből profitálni, aki teljes skálán sportkocsikat gyárt, a Ferrari.
    Szal oké hogy lassítják, ez érthető, ettől még nem látunk rosszabb versenyeket, de azért ezek sztem egy érdekszövetségben történik úgy hogy az F1 és az autógyárak is jól lakjanak.

    [Szerkesztve]

Aktív témák