Új hozzászólás Aktív témák

  • Joker88

    őstag

    történet röviden..

    két hete kiégett az egyik féklámpa izzó.. volt helyette tartalék, pont olyan mint amilyen benne volt eredetileg. 12v 21W, a fém részén az izzónak két pöttyel ( vagy akarsztóval,nemtudom hogyan írjam le.. :D )
    tegnap viszont a helyzetjelző múlt ki, a cserével elhasználtam a maradék tartalél ilyen izzót.
    délelőtt bementem az egyik autósboltba ami útba esett ( főleg Ford gépjárművekhez árusítanak cuccot ott ) de sajnos ilyen izzófajta nem volt raktáron nekik. Aztán az egyik bevásárlóközpontba volt szettbe ,amiben többféle izzótípus volt, akciósan 4.990 Ft-ért.. köszi :DDD

    a vaterán 100-200 ft körül van darabja. de a postaköltésg majd ezer forint.. :o
    ha már veszek,többet veszek lefér a fiókban.

    az ebay-en nézegettem, de ott meg már szinte nincs is a "hagyományos" izzó,csak ilyen ledesek [link]

    a kérdés, röviden, ha esetleg ilyen LED félét rendelnék, és esetleg egy csere alkalmával az menne bele a foglalatba, büntiznének érte a hatóságok ?

    itt van két kép arról az izzóról amit kicseréltem (ez volt benn a kocsiban,foglalatban )

    [/L]

    In loving memory of Garrett Lockhart

Új hozzászólás Aktív témák