Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz Tibiajax #92501 üzenetére

    Adtam neki egy esélyt, mert az első részt szeretem. Az is CGI, de annak írtak forgatókönyvet is, meg tökös karaktereket. És pusztítás is volt benne. Azok a mostanihoz képest kicsi hajók olyan látványos rombolást vittek véghez, hogy mai napig jó nézni. Igen, a látvány nem minden, de ha egyszer idejön egy agresszív idegen faj pusztítani, akkor illik rombolni tisztességgel. Most ez elmaradt, ami volt, jó volt, de kevés volt, az összecsapások is kicsik voltak, egyszerűen a film nem adta át a súlyát annak az űrhajónak, ami a Földre szállt. Nem éreztem azt, hogy micsoda fenyegetésnek vagyunk kitéve, pedig lássuk be, ha leszáll egy 3000 mérföldes űrhajó a Földre, az kurva nagy gáz. Will Smith-t nem pótolta a tucatnyi új pilóta, Jeff Goldblum megint megmentő, de ő se kapott karaktert, a hosszú hajú professzort meg túltolták nagyon. És a végére még jött egy boss-fight, de minek, életszerűtlen, hogy az idegen vezérnek elő kell másznia, hogy valamit elpusztítson a földön, miközben percekre van attól, hogy a magot megfúrja, és egy kibaszott nagy ágyún ül egyébként is. Tulajdonképpen nem vagyok meglepve, ezek a sok év után folytatott filmek ritkán szoktak jól sikerülni. Pedig sci-fi fronton is van rá pozitív példa, nekem bejött az új Star Trek, az új Star Wars-t meg imádtam, bár abban volt Han Solo és épített Falcon. :)

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák