Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spiky03

    veterán

    Warcraft

    Most végeztünk nem rég haverokkal.
    Hát egyszer meglehet nézni. Legalábbis szerintem. :)
    Mondjuk a játékkal soha sem játszotta, szerintem még gameplayt sem láttam belőle. Nem szerettem a kattingatós játékokat. :D
    Az Orkok jól néztek ki benne, meg a hangkeverés is nagyon jó volt, szinte végig élt az összes hangfal.
    Nem néztem meg, hogy kik csinálták a CGI-t, de az sajnos amikor vegyesen voltak a képernyőn az Orkok meg az emberek, akkor nagyon lehetett látni a vetített képeket... azért vannak olyan filmek, ahol ezt sikerül rendesen megcsinálni, itt sajnos nem jött össze.

    A történet az teljesen egyszerű volt, a csavart is lehetett sejteni. Az Őrző tisztára úgy nézett ki mint David Guetta. :DDD

    Eredeti nyelven néztük, de egyszer átváltottunk magyar hangra, amikor az Orkok beszéltek, hát ne tegyétek. :D Nagyon béna volt, sőt egy csomó részlet eltűnt a hangból.

    De aki szereti az ilyen világot, meg a játékot, ők bátran nézzék meg.

    5/10

    Azért ha esetleg elkészülne a folytatás azért annak itthon adok ismét esélyt. :)

    Mi 2D-ben néztük. 3D-ben talán a madaras részek meg a városi látképek adhatnak hozzá, meg talán 1-2 csatajelenet. De én nem vettem benne észre sok olyan "igazi" 3D-s jelenetnek valót.

    [ Szerkesztve ]

    SuperHeRo - Eladó! Lapp ölflex classic 110 CY tápkábel Oyaide dugókkal

Új hozzászólás Aktív témák