Új hozzászólás Aktív témák

  • babferi

    tag

    Tegnap este sikerult megneznem az Amazing Spiderman-t. Kulfoldon lakom baratnommel es igazabol o volt kivancsi ra . Nem voltak igazabol elvarasaim vele kapcsolatban , hisz nem mas mit egy kepregeny adaptacio-popcorn mozi . Aki szereti az ilyen tipusu filmeket nyugodtan uljon be ra , szerintem nem fog csalodni . Egyeblent semmivel sem rosszabb (talan egy-ket tekintetben meg jobb is) a Tobey Maguire fele Pokembertol. A noi szereplo kellemesebb szerintem (Emma Stone) , mint a Mary Jane allandoan sikoltozo-panikolo idegesito karaktere az elozo trilogoaban . Peter Parker/Spiderman karaktere is szerethetobb szerintem itt. Maga a film kisse nehezen indul be , a latvanyban semmi kiemelkedo sincs , amolyan elvarhato szintet hoz kb. 3D-ben neztuk , ami persze nem igazan latszott szoval siman jo a 2D is .
    Szoval aki csak egy konnyed kis popcorn-kepregeny mozira vagyik es nincsenek nagy elvarasi az nem fog csalodni benne.

    Jah es a stablistat varjatok meg , itt is lesz utanna egy kicsi jelenet , bar szamomra eleg semmitmondo volt . Es ha relative sikeres lesz a film akkor folyt.kov.

    ... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

Új hozzászólás Aktív témák