Új hozzászólás Aktív témák

  • #54715584

    törölt tag

    Azért azt nagyon utálom, hogy egy filmet már hónapokkal előre lehúznak, és persze szépen meg is bukik, majd verik a mellüket, hogy ők már megmondták hónapokkal előre...
    Vagy kurvára nagy hype van még a szar filmeknek is, vagy nagyon lehúznak valamit, és persze úgy is teljesít, mert a sok birka barom embert lehet befolyásolni...
    Szóval én majd megnézem a BD-t és eldöntöm, hogy tényleg szar vagy tényleg jó...
    Annyira tudom utálni az ilyen hozzáállást...(sorry, tudom, hogy ismétlem önmagam és nem először...)

    Persze simán benne van a pakliban, hogy tényleg nem jó és nekem sem fog tetszeni, de nem úgy ülök le filmet nézni, hogy nem lesz jó, mert akkor inkább nem nézem meg vagy elnapolom, mert tudom, hogy akkor éppen nincsen elég türelmem az adott alkotáshoz... Másrészt meg az utóbbi időben amilyen szar a felhozatal, és sci-fi meg főleg nincsen, nagyon nehéz lesz elkápráztatnia egy filmnek, mert már nagyon kevés éri el az ingerküszöbömet...

    Hetek (sőt lehet már hónapok óta) nem kötött le egy film se nagyon, vagy mondjuk inkább úgy, hogy ebben az évben (is) csak nagyon kevés. Ma megnéztem a You should meet my son-t, és halálosan jól szórakoztam. Régen láttam hasonló filmet, amiben ennyire jól egyensúlyoztak a humorral, folyton megnevettetett és olyan jól szórakoztam rajta, hogy észre sem vettem, hogy eltelt másfél óra. Ez is jó példa arra, hogy egyszerűen is lehet jó filmet csinálni sokak számára "nem normális" témában is...

    Irgum-burgum...

Új hozzászólás Aktív témák