Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    Interstellar

    Nah a hét folyamán megnéztük a hölgyezettel. Mivel ő nem komázza az OV-t, ezért most az egyszer kibírtam a szinkront. Ahhoz képest, hogy mennyire hozzá vagyok már szokva az eredeti hanghoz, annyira nem volt rossz, furcsa volt magyar beszédet hallani egy filmben :D

    A fimről sok olyat tudnék mondani, ami már elhangzott, viszont az időutazós rész annyira nem volt azért marhaság.
    Ha nem is olyan szélsőséges a valóságban az idő torzulása, de nagyjából elfogadhatónak találtam, végül is ez egy science-fiction. Amúgy meg nem áll messze a valóságtól, egy eltérő gravitációs mezőben egy megadott időt tartózkodva eléggé valószínű, hogy a két helyszín között eléggé nagy eltérés lenne. Megjegyzendő még, hogy idő nincs tér nélkül. Egyébként nagy követője vagyok Stephen Hawking munkásságának, szóval bírom ezt a témát.

    Egyszer mindenkinek érdemes viszont megnézni, annak is aki nem szereti a sci-fit, mert azért elgondolkodtatja az embert, és kiszakad a megszokott földi illúziójából.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák