Új hozzászólás Aktív témák

  • Devid_81

    nagyúr

    The Expendables 2 (A feláldozhatók 2.)
    Film letudva!
    Nos, nezopont kerdese, maga a film megint nem lett korszakalkoto, de nem is ezt varta tole a kozonseg.
    Viszont amit kaptunk az nem volt mas, mind egy akcioban gazdag, latvanyos, poenokkal (jo poenokkal) tuzdelt akcio film.
    Voltak benne laposabb reszek, de nagyon gyorsan eltelt a jatekido, a vegen bantam, meg valami johetett volna, kicsit meg maradtam volna! :) (next time)
    4-en mentunk, ebbol egyetlen ember mondta az elso volt jobb, a tobbiek, es magam velemenye szerint is, ez a resz jobb volt.
    Vegre tobbet szerepelt Arnold, igaz nagyon tatas mar a mozgasa, de meg azert utott a filmben rendeset a lattba amikor ott volt.
    Chuck Norris...nah innen Spoiler szereny szemelyem ezert ment moziba, egyszeruen latnom kellett ujra, es itt ahogy bedobtak a filmbe...a mozi rohogott, de ugy hangosan mindenki...egyszeruen miatta adnek ra szivem szerint nagyobb pontot, de nem lehetek elfogult!
    A tortenetbol egyszer csak kiesett Jet Li, ha valaki osszefutna vele kerdezzen ra legyen oly kedves, mi tortent, vartuk vissza egeszen a film vegeig, de nem jott!
    :D
    Reszemrol:
    7.5/10

    ui ezzel a busszal mentem, csak hogy erezzetek az erot ami velem volt a film kezdeteig! :DDD

    ...

Új hozzászólás Aktív témák