Új hozzászólás Aktív témák

  • Rigormortiis

    addikt

    Pár napja lelkendeztem az Irány a pókverzum kapcsán és most megnéztem a folytatást: a Pókverzumon át-ot.

    Röviden: aztakurva! Gyakorlatilag mindenben rátett egy lapáttal az egyébként is korszakalkotó előzményre, az animáció technikája és folyamatosan változó stílusa, illetve az ehhez passzoló zene- és hangvágás...
    És a sztori, karakterek is nagyon jók, pedig aki ismer, az tudja, hogy nem hozzám kell fordulni szuperhősfilm- ajánlásért :D

    Technikai oldalról nézve igába tesz mindent, amit animáció néven ismerünk. Az Oscar miatt pedig csak azért nem lázadok, mert imádom Myazaki-t és a munkásságát, ugyanakkor technikai értelemben az animék 20 éve egy helyben ropognak, és ha valamit, ezt azért el lehetett volna ismerni a Pókembernél. Még szerencse, hogy nem volt Pixar/Dreamworks film, na azokat csípőből nem csípem.

    Na de a lényeg, hogy a Top Gun Maverickhez hasonlóan a Pókverzumon át esetében is azt sajnálom csak, hogy nem moziban néztem...

    Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

Új hozzászólás Aktív témák