Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    Remélem legközelebb sikerül meghalnod : )
    1080p ov

    a film híre megjelenéskor eljutott hozzám, de viszonylag ritkán lesek rá a kortárs magyar darabokra. ezt kis csúszással tegnap elővettem, labozgattam a filmek között és szembe jött valahol alul. tetszett nagyon a lila haj, hallottam is, hogy érdekes darab lett, hát nagy lustán rákattintottam a kanapén. végignézés lett belőle, egy középszerű magyar film lett, számomra rideg, műanyag színészi játékkal, teljesen természetellenesnek hatott az egész, amatőr érzésem volt végig, nem pedig kis költségvetésű. ezzel együtt a téma, amire rá akart világítani erős, gondolatébresztően jó volt, filmélménynek kevéssé.

    Borat Subsequent Moviefilm
    1080p eng

    estére ezzel még emeltem a tétet, szerencsére itt nagyobb elégedettséggel álltam fel a kényelemetlen (de utálom az IKEA Klippant, tejóég, csak más nem fér be erre a pár négyzetméterre. ha tudtok pici, kényelmes, kétszemélyes kanapét, linkeljétek már légyszi, nem érdekel az sem, ha Ausztráliából kell konténerben behozassam : D ) kanapéról. az első résztől, a várakozásaimnak megfelelően elmaradt, de egészen jól tudott működni azzal, hogy behozták a második karaktert kvázi főszereplőnek. a poénok ültek, nekem nem volt sok sehol, de én mindig is bírtam Cohent és az elborult végleteit is. szerintem ajánlott, Borat rajongóknak meg kötelező.

    #értékelés

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák