Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz Peterhappy #137079 üzenetére

    röstelleni semmit nem kell, ez egy szubjektív világ. a Nolan-féle Batman részeket én nagyon szeretem, legalábbis az első kettőt, a Begins szerintem erősen alulértékelt a Rises árnyékában.

    a Dunkirk nekem még nem volt meg, sok volt itt is a megosztó vélemény, így emiatt sem vettem előre.

    The Imitation Game
    1080p eng

    nekem nagyon működött. az első 10-20 percben megalapozott egy hangulatot, ami a vége felé egy picit talán veszített a lendületéből, de engem elvarázsolt. helyenként elnagyolt, túlzásokkal és túl éles kontraszttal operáló film (értsd ezalatt, hogy bár nem vagyok Turing életében túl jártas, a filmben látott események sokszor a valóságtól picit elrugaszkodottak szerintem, viszont egy izgalmas forgatókönyvhöz ideálisak). a film képi világa és a háború mögött/mellett zajló egyéb (had)színtér vászonra vitele szerintem nagyon jól sikerült a rendezőnek. Cumberbatch-től sok filmet nem néztem még, de általában kedvelem, amit látok tőle, ez itt nagyon igaz. Mark Strong pedig egy olyan karakter, akit én valamiért kifejezetten kedvelek, legyen bármilyen mellékszerepe, gyakorlatilag stílustól függetlenül, nekem mindig működik, egyszerűen imádom. van ilyen. ez egy remek film volt, megbocsátható hibákkal, erős casting-gal.

    #értékelés

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák