Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    A Viszkis
    https://prohardver.hu/dl/upc/2020-07/15/25750_ozkhztxrkjdd3yps_aviszkis-720p-hyperx_mkv_snapshot_02_01_02_2020_07.jpg
    vártam jó ideig, hogy megnézzem ezt a gyöngyszemet, erről a gyöngyszem emberről.. a minap ütköztem frjutúbon bele egy interjúba, amiben beszél - többek között - az Antal Nimród-féle filmről is. hogy szerinte is jól sikerült, eltalált alkotás lett, benne minden jóval és rosszal ami vele történt és hogy ezt Nimródnak egészen jól sikerült végül belesűrítenie a kicsivel több, mint 2óra játékidőbe..
    ami egyébként 3és fél lett volna, mint Attilától ezt is megtudtuk, de annyit nem bírt volna már ki nagy valószínűséggel az átlag magyar nachos-zabáló prolinép, így össze kellett szorítani a sztoriját két órába. ezt egyébként Ambrus mai napig bánja, szerinte a karaktert, na meg a rablásokat is be lehetett volna mutatni még jobban.. én szerintem ebből épp elég volt ennyi, tényleg egy tisztességes magyar iparosmunkát kaptunk - szerintem magyar szinten korrekt lett. ennyit megérdemelt a Viszkis sztorija, az amit csinált, páratlan a mai napig is.
    bár arra azért kíváncsi lettem volna, miért és hogyan tudták elkapni a Gyorskocsiból való megszökése után, ráadásul ennyire gyorsan
    furcsa volt látni továbbá azt is, hogy a barom társa - ha tényleg annyira jó futó volt ráadásul -, miért nem tudott felszívódni a rendőrök elöl a boráros térnél, a filmben az látszik, persze az egész nyilván illusztratív - de hogy lett volna még ott út, akár balra, akár jobbra, be a betondzsungelbe - egy sportoló fiatal srác egyedül nem igaz hogy nem gyorsabb, mint pár köpcös, felszerelést is cipelő '90-es évekbeli rendőrjárőr.. ez lett végül mindkettejük veszte

Új hozzászólás Aktív témák