Új hozzászólás Aktív témák

  • Viszlát

    addikt

    válasz Valty #107968 üzenetére

    Én nem bocsátkoznék fejtegetésekbe, hogy jobban tudják vagy sem. Az biztos, hogy nekik is van véleményük ahogy nekünk is, a különbség mindössze annyi a szakmabeliség mellett, hogy az övékére többen kíváncsiak mint a tiédre vagy az enyémre. :)

    Mindamellett, hogy a Youth óriási kedvenc és a szám is komoly szakmai teljesítmény, személy szerint azt gondolom, hogy a bravúr az élvezhetőség kárára ment. A filmben ez nem is annyira feltűnő, de önmagában hallgatva már nehezebb elhelyezni a háromvonalas magasságban eltöltött - szerintem - indokolatlanul sok időt. Értem amit a Bond dalról írsz, bár azért nem lenne olyan rossz ha ez lenne a sablonos tucatzene szintje. Mondom ezt úgy, hogy a világból ki lehetne kergetni Sam Smith fejhangjával, de nem tudok elmenni a hangszerelés és a kompozíció mellett anélkül, hogy elismerjem a minőségét, remekül beleszőtték a Bond motívumokat és nem is túl sok, nem is túl kevés.

    [ Szerkesztve ]

    "How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Új hozzászólás Aktív témák