Új hozzászólás Aktív témák

  • bodnar123

    senior tag

    válasz #96241664 #3028 üzenetére

    Látom nem érted: A fentebbi példámban a labdát átvette a csatára. Megtörtént a mozdulat, de a labda hirtelen a lábán át tovább ment a mögötte álló csatárnak. Ez se nem tudás és nem is a fizika hiánya. Hanem gondolt egyet a játék és oda ment a labda. Ez NEM múlik játékoson. Persze, minden lehet conteó. És ezek vagy igazak vagy nem, de nem véletlen hozza felé annyi ember. Nem azt mondtam, hogy azt a játékost pont tolni akarja a játék, vagy mindig ellenem van. Hanem azt, hogy ilyen alap és egyszerű lehetetlen, játékostól FÜGGETLEN dologgal érik el, hogy a kis Jürgen, akinek annyi esze van mint egy káposztának, de cserébe ujja is csak 3 tudjon pénzt költeni a játékra. Ezt persze cáfolhatod nem létező perekkel, meg hogy amúgy nehéz fizikát programozni, de egyiknek sincs köze hozzá. Nem modnom, hogy igazam van. Viszont ha én egy elvtelen profitorientált cég lennék én ezt tenném. Ezt le lehet programozni. Ennyi. Persze, szerinted az is véletlen fordul elő, hogy a kapus 11esnél elvetődik, majd félutón hangsebességgel visszafordul és kivédi. (ebből nem egy eset volt). Meg valaki középen marad a kapussal, de elvetődik és kivédi a 11est. De mindegy, nincs itt semmi látnivaló, ezek csak véletlenek. :D Ahogy mondod, SZERENCSE... És seasonsben azért nincs mert annyira nem jók a játékosok, hogy ne nyomjanak semmit.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák