Új hozzászólás Aktív témák

  • Kassadin

    addikt

    válasz Zewa #62 üzenetére

    "Legnagyobb bajom az edzőteremmel hogy látvány centrikus. Ízületek, bemelegítés, nyújtás lesz@rva."

    Csak saját magukkal basznak ki ezek az emberek. Viszont ebből messzemenő következtetéseket (pontosabban te már általánosítasz) fölösleges levonni. Mondjuk engem sosem érdekelt, hogy más mit majomkodik a teremben. Csak az edzésre koncentrálok.

    #63 Ł-IceRocK-Ł: Ízületi kopás így is úgy is lesz, ha tótágast állsz, akkor is. Ezzel nem lehet semmit kezdeni, természetes folyamat. Ezt nem kell csak és kizárólagosan a testépítésre kenni. viszont tény, hogy rásegíthetsz vele a folyamatra. És persze emberfüggő is a dolog. Nekem már edzés nélkül is kattog mindenem, amióta csak az eszemet tudom, szóval nem biztos, hogy a testépítés okolható azért, mert fáj valamid, lehet, hogy csak rosszul végezted a gyakorlatot vagy voltak eddig is ilyen problémáid, de csak akkor érezted, amikor olyan gyakorlatokat csináltál, amivel nyírtad a fájdalmas területet. A cucc az mi? Táplálékkiegészítőknek hívják azt, amire te gondolsz. A cuccot szteroidokra szokták használni.

Új hozzászólás Aktív témák