Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    Cirka egy hete behúztam a GOTY-os Steam verziót akciósan, utoljára tán' egy-másfél éve néztem csak rá a játékra futólag, próbaverzióval.

    Minimálisan beleolvastam a topicba a post előtt, szerencsére a főmenüs "bug"/fícsőr nem érint, ellenben találtam egy másik nagyon idegesítő dolgot a játékban, gondoltam feldobom hátha tudja/ismeri valaki a miérteket és az esetleges megoldást..

    Annyi a történet h a map közepén, a belvárosban, amennyiben zárt helyről jönnék ki, minden esetben eszement mód megnő a töltési idő, teljesen irreális mértékben minden máshoz képest.. :F :U

    Egy 950Pro SSD-n van a játék, indításnál asztalról a menübe érkezésig alig telik el idő, fast travel gyak. akárhonnan-akárhova minden esetben 3-5mp, kültérről beltérbe lépés/töltés dettó 3-5mp, még a belvárosban is, ugyanakkor amikor jönnék ki akkor 35-40mp-ig is tölt, közben sötét a képernyő.

    A vicc az egészben az, hogy tesztelgettem kicsit.., amint lepörög az ominózus közel ~1perc és kirak az épület/objektum elé mentek egyet, teljesen kilépek a játékból, majd vissza és Menüből betöltve echte ugyan az a pont 3-5mp alatt tölt be.., ugye nulláról. :DDD :F

    Szóval mi az isten történt a játékkal, korábban nem produkált ilyesmit, esetleg valamelyik beállításom szh@r?
    Nem modolom egyelőre, beállítások @Ultra/max kivéve Godrays.

    Monitoroztam vajon mi a bánatos úristent csinálhat ennyi ideig a játék mivel vRam, RAM stb van dögivel de gyakorlatilag minden csak "szüttyög", az erőforrásokat nem használja ki vagy csak alig és tölt csak tölt csak tööööölt.. :o :(((

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák