Új hozzászólás Aktív témák

  • zetor2000

    senior tag

    válasz eattila #98973 üzenetére

    Nekem LG ArtCool Mirror van, ami szép is, meg jó is. 1x éve megvan, egy költözést átélt, de most is hűt, meg ilyen átmeneti időszakban fűteni is képes (valami inverteres, hőszivattyús valami).
    Cégnél Daikineket telepítgettek egy ideig, azok ~5év 24/7 után csapágyasak lettek, én nem hallottam, csak a karbantartók. Akkor cserélték, azt mentek tovább. Aztán irodaházat váltottunk, most LG VRV van, de ilyet nem akarsz. (10+ beltéri/1 kültéri, ~1-2 tonnás ~1köbméteres kültéri.)

    Átlag karbantartás a szűrők vízzel kitisztítása volt, ilyen gombaölővel nem mókoltak.

    Ami esetleg dönthet, hogy van 1 kültéri - több beltéri megoldású termék is, szerintem minden gyártónál. Ha nincs, akkor ez lehet pro/kontra. A távelérés jó lehet, okosotthonhoz akár, vagy csak annyira, hogy hazafelé menet már be tudod kapcsolni, vagy ha elfelejtetted kikapcsolni, akkor ki tudod. Nekem ez nem volt szempont, de szerintem valami távg*civel meg lehet oldani -3rd party megoldás. Ami még lényeges lehet, hogy hány köbmétert kéne lehűtenie.

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Új hozzászólás Aktív témák