Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick3D

    senior tag

    válasz orientcx #27236 üzenetére

    Rickboy
    nubreed Ez mit jelent :F

    Továbbra is nagyon hálás volnék a fittért :R
    Igen tisztában vagyok vele :) éppen ezért szeretnék egy viszonyítási alapot , full stockban megnézem a cutterrel és anacondával együtt. Azt nem hinném hogy a cutter engizve egyhamar de mivel lehet váltogatni a modulokat Anaconda és Corvett között biztosan tesztelni fogom őket fullengizve ;) Viszont indulásnak szükségem lenne egy már jól bejáratott fittre amit ki mástól mint tőled kérhetek :U

    A mérnökökre már fel vagyok készülve .. szerencsére ;] Farseer,Martuuk már maxosak és raktam félre annyi matit hogy a corvettre instant kitudjak pörgetni egy +50% os fsdt legalább 1 jó opcióval , pp G1,DD G3.
    Sirius corporatonél már 1éve allied vagyok szóval azzal sem lesz gond , Palin 5k fényéve meg :P Maradjunk annyiba hogy Elite explorer. Az egyetlen amitől tartok az a MEF-ek beszerezése 2 hetes cd-vel a felszíni bázisokon ... már alig várom :N
    Mindenkinek más a véleménye melyik a legjobb pl pve-re vannak akiknek egyezik vannak akiknek nem. Az a biztos módszer ha tesztelgetek csak kissé időigényesebb beta acces nélkül.
    Jelenleg idáig vettem meg a modulokat. Ezzel a részével talán nagyot nem tévedtem. Ha mégis az sem probléma.
    Pitonra gondoltam én is ;)
    Mikor először beültem a fülkébe majdnem elsírtam magam hogy milyen gyönyörű :K Prémium hatás egy kis combatos zordsággal fűszerezve imádom. A Cutter is nagyon tetszett de ez überelhetetlen ;]

    [ Szerkesztve ]

  • Döglött Róka

    veterán

    válasz orientcx #27236 üzenetére

    Te tényleg nem érted, az a bajom hogy a frontier olyan igénytelen hogy ráhúzza ugyanazt a hud-ot, vezérlőpultot minden hajóra, merő lustaságból a fanok meg szimulátort kiáltanak folyamatosan.
    Ettől függetlenül a játékot szeretem, de a fapados megoldásait nem, lásd még, nincs szonda, fegyverekből nincsenek külön gyártmányúak, de bezzeg hajókból van de az is csak viccből:) Minden frakció kp-ban fizet, Bounty-t szintén csak helyben vehetsz fel (de ha jól értelmeztem a frontier 1300 év után újra feltalálja a banki tranzakciót, egyből kellett volna)
    A docking computer, ami plusz energiát fogyaszt és olyan súlya van, hogy az orosz számítógépfejlesztők is kiröhögnék, gondolom az is gridbe kötött commodore gépekből áll.
    És a kedvencem, bányászni hajóval kell, véletlenül se szondával, aszteroidamezőben, gratulálok. Bányászati engedély nincsen (a rendszer simán hagyja, hogy lopd a nyersanyagát), pedig annyira szimulátorkodunk, simán lehetne feketén ásványokat szerezni és ezzel is színesíteni a dolgot, hogyha kiderül egy scan után, hogy nem vagy bejegyzett bányász a rendszerben, jön a nínó, és büntet.
    Nincs scanner jammer, kalózoknak külön kell a cargo scannert megvenni, egy szimpla upgrade helyett. Kamu hívójelet nem lehet beadni állomásnak amit a feketepiacon vettél jó pénzért. Inkább menj be silentben miután kértél engedélyt, az állomás bárkit beenged miért is szkennelne... világfassága

    Ezeket az igénytelen és illogikus baromságokat nem lehet a commodore-al magyarázni, meg hogy oldschool fanoknak csinálták, ez a kifogás inkább kognitív disszonancia, mint valós érv.
    Ezért mosolyodom el hogy szimulátoroznak amikor arcade megoldások tömkelege van benne. És ahelyett hogy mélyítenék az alap funkciókat, csempésznének némi logikát a meglévő rendszerbe és átszabnának nagyon sok eleve elcseszett megoldást, beraknak egy utasszállítósdit, ami miben is különbözik a szimpla kamionozásnál?

    Szeretem a játékot, mert jó, sok lehetőség van benne, többnyire nagyon hülyén megoldva, de szerethetően, a dogfight rendben van, a csempészés nagyon király lehetne, a küldetések kicsit egyhangúak de ez van.
    Ettől függetlenül roverrel csapatni jó, a háttérszimuláció fasza (bár legutóbb, hogyhogy nem az általunk indikált háborút a rendszer pending-ből hirtelen recovery none-ra rakta, hírekben meg ment hogy háború van és sehol semmi, nem baj bugos még de inkább szállítsunk utasokat)

    Látod, nem csak te tudsz litániát írni.:P

    Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Új hozzászólás Aktív témák