Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz gigafun #9736 üzenetére

    Ezen ne húzd fel magad, ha te nem veszel kondát, akkor nem is hirdettek volna rá két nappal később akciót, és emiatt akkor sem tudtad volna megvenni olcsóbban. De a nagyobb baj az, hogy akkor én sem. És ha már itt tartunk, azt is sérelmezem, hogy hajdan nem vettél megfelelő időzítéssel Addert, majd Cobrát, Asp-ot, meg Pythont. Ezzel jelentős anyagi veszteséget okoztál nekem(emiatt egyel többször kellett eladnom a Nyugati pályaudvart)
    Amúgy meg ha ragaszkodsz hozzá, hogy te is olcsóbban vedd meg, akkor valahol a peremvidéken van egy rendszer, ott egy kis kínai árul óccóbban Anakondát Jó, jó, kínai írásjelek vannak a műszerfalon, hát na bumm, majd csak megtanulod nem összekeverni a boost gombot a rükverccel a RES-nél. Az is igaz, nem Anakonda van ráírva, hanem Anakanda, de mi az az egy betű(ja, és ott tudsz venni óccóbban pioneer hifit is bele. Igaz, nem pioneer, hanem pionear a felirat, de mi az az egy betű, mikor ad róla áfás számlát...) :K
    -
    VitoSagi - Én is láttam már, hogy egy darabig ott vannak a frissen eladott cuccaim, de nem mertem mégsem meglépni, mert nem tudom, ha átlépek egy másik menübe, és onnan vissza az outfitting-be, még ott lennének-e, inkább felajánlottam azt a 3 millát jótékony célokra(pl Clipper szerelmesek durva ízlésficamának kezeltetésére ;) )
    -
    kozi71 - Ejnye, fáj nekem ez a kufár szemlélet(sajna ha óccóbban veszed, akkor óccóbban is veszik vissza ezek a szemetek, különben már kb 4x vettem és adtam volna el a komplett Alliance flottát :K
    -
    baji - igazad van, és ha már itt tartunk, ott van még a fa+műbőr kardánbox is igazi kisipar kivitelben :C
    -
    baphomet - De nekem akkor sem lőtt, amikor csak kimentem a terminálon túlra kipróbálni, hogy bírja-e a rendszer a terhelést. Ha ilyenkor húzod a ravaszt mondjuk lézerrel, akkor ott a csík. De alulról nem jött semmi, még akkor sem, ha minden mást kikapcsoltam. Uram atyám, lehet, hogy én vettem a peremvidék kis kínaijától a Pythonomat? Megyek, meg is nézem, hogy nem Pitthon-e a felirat rajta :U

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák