Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    Az Asp-ról én is csak a legjobbakat tudom mondani. Szerintem az ára simán összehozható volt(pedig egy darab T akárhányas féltéglám sem volt), és egy nagyon komoly minőségi ugrás volt a Cobra után. Igaz, a végén már kb 40 millát tettem bele, de így már gyak bárkinek oda mertem köszönni, még a nem túl combos kondákat sem kellett bácsizni. Nem akarok senkit sem elkeseríteni, de a luk nem is a Cobra-Viper, és az Asp között van, hanem az Asp és a Python között
    Épp tegnap délután búcsúztam el fájó szívvel szeretett Asp-omtól a Python márkakereskedés legnagyobb megelégedésére, de ehhez már nehezebben állt össze a keret. A jó része küldik, bountyk, de időnként átkonfigoltam a hajót(A3-as, menekülésre alkalmas pajzzsal 120t cargo, és mégsem T6), és máris egy-két + milla javította a költségvetést. Aztán vissza Clippereket alázni, abcúg Empire!(persze csak ha épp nem arra járok, mert akkor abcúg, Alliance!, persze csak ha épp nem arra járok, mert akkor...)
    Ha már itt tartunk, a Python kicsit lomha, de gyönyörű. Viszont a porlasztót valaki beállíthatná, mert a fogyasztása horror, adok egy gázfrösscöt, és a kutasnak máris van miből nyaralni a szomszéd galaxisban. Most viszont sajnos szégyen ide, szégyen oda, de jelen helyzetben nemigen látok más lehetőséget, mint hogy szállítmányozással foglalkozzak, mert igen szegényes a felszereltség, és egy komolyabb pofozkodáshoz úgy kb 30-30 aprócska milliócska szükségeltetik(na ITT van a luk kérem szépen, nem az Asp-nál, pilóta urak). Viszont pajzzsal 256t rakomány, és mégsem T7
    Összefoglalva, hogy ha nem is könnyen, és nem is gyorsan, de meg lehet úszni a T-s konténer szállítókat

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák