Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    Én próbáltam szeretni az Odysseyt, de tényleg. Az utóbbi kb másfél hétben újra sok időt beleraktam. De nem tudom nem észre venni az egész cuccnak az óriási hiányosságait, hogy rengeteg sebből vérzik az egész, még így 12 update után is, hogy rohadtul nem azt kaptuk ami az eredeti koncepció volt. Eddig tartott a lelkesedésem, nincs nekem már se idő se energiám arra, hogy össze grindoljam a sok szart ami csak arra elég, hogy 5-ös szintre felhúzzam a cuccaimat, és akkor a mérnökökről még nem is beszéltünk, ott kezdődne csak az "igazi móka". Én a részemről úgy érzem, hogy nem éri meg, mert nincs olyan gameplay, mission vagy end game jelenleg az Odyssey -ban, amiért megérné ezt a k*rva sok időt belefektetni.

    Kezdem elengedni teljesen ezt a játékot, nem is látok már fényt az alagút végén, a Frontier kommunikációjából is az jön le, hogy ők sem. Számomra ez a koncepció a jelenlegi formájában halott és tényleg nem látom az FDEV -en, hogy el akarnák vinni a játékot egy teljesen új irányba, pedig nagyon ráférni, vagy legalább szállítsák azt le amiről eredetileg szó volt. Rengeteg jó ötlet van a Frontier hivatalos fórumain is, hogy mivel lehetne tényleg felrázni, és életet lehelni a játékba, egyszerűen nem értem miért szarják le ilyen nagy ívben ezeket a felhasználói visszajelzéseket. Ez a játék sosem lesz az, aminek a legtöbben akarták, szerintem.

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Új hozzászólás Aktív témák