Új hozzászólás Aktív témák

  • Deaxus

    tag

    Csak megvettem az Odyt.Mondjuk sikerült hozzájutnom 8100ft-ért,így már nem húztam annyira a számat. :)
    Első benyomásra tetszik.A grafika jobb lett,az űrcsaták látványosabbak.Mondjuk az aszteroidamezőben sötétben,most tényleg rohadt sötét van.Az éjjellátó nélkül simán nekimennék a köveknek.De talán így reálisabb.
    Az állomásokon a menürendszert szokni kell még,mondjuk nekem tetszett a régi is,de ez is látványosabb lett.
    Kipróbáltam egy kalózvezér vadászatos küldetést.4 millát fizetett volna,ha megcsinálom.Régebben az ilyeneket simán lenyomtam,mert általában egy anaconda volt az áldozat.Hát most négyen vártak(igaz nem kondával)úgyhogy dobni kellett a küldit.Vége van a könnyű pénzszerzésnek.
    Nade most jönnek a kérdések.
    Összességében mit érdemes csinálni az új kiegben?Mi éri meg legjobban a ráfordított idő/credit arányában?
    Ezeket a földi küldetéseket csak úgy tudom felvenni,ha kiszállok a hajóból,és végigkérdezem a népeket a bárban?
    Van ez az Apex.Ez ha jól értelmezem(nagyon gány az angolom) valami taxi társaság,ami az adott rendszerben fuvarozgat?Van értelme használni?

Új hozzászólás Aktív témák