Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz Urby66 #44658 üzenetére

    A kérdésre, miszerint újrakezdjed-e, vagy se, kicsit leegyszerűsíteném a választ: Ha van kedved, akkor igen, ha nincs, akkor meg ne. Vannak változások, hol kisebb(pl küldetések), hol nagyobb mértékben(pl bányászat, felfedezés), ezekre érdemes lenne ránézned(bár az én számból nem lenne túl hiteles bárkit is bányászatra, vagy explorerkedésre biztatni). :)
    A hírek szerint az Odyssey akár külön is játszható lesz, tudomásom szerint még annak is, akinek egy árva Haulere sincs, tehát ez ne befolyásoljon a döntésben.
    Ami pedig a játékidőt illeti, esküszöm, nem nevetek...már....olyan nagyon...na jó, hazudok ... de már próbálom abba hagyni(mert már nagyon fáj az oldalam) .... és az a marék nyugtató is segített egy picit. :)
    Na jó, csak vicceltem, az a 150-200h sem kevés, még ha én néhány perccel többet is ED-ztem.
    Mindenesetre ha visszajössz, annak örülünk, jó látni egy-egy régi versenyző visszatérését :K

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák