Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    Amíg a fejvadász küldikhez nem nyúlnak, addig nincs baj. Meer egy Fed bugris bányába nem megy, utasokat nem szállít, a csempészet meg csúnya dolog, így hát marad az, amihez nem kell tudomány, vágd jól nyakon a kuncsaftot, és irány a pénztár. :K

    De komolyra fordítva, nincs sem az FC árával, sem a magas fenntartási költségével a világon semmi baj, sőt, én inkább dupla ennyiért árulnám, vagy még drágábban. Azt sokan elfelejtik, hogy ez nem egy a behúzandó hajók közül, hanem kifejezetten arra találták ki, hogy a játékos frakcióknak legyen valami motiváció a közös tevékenységhez. Aztán a Frontieer engedett a "közsírásnak", és kihozott egy olyan árat, ami egy kicsit is járatos CMDR-nek nem okozhat gondot(mondjuk mostanság összevissza számok járják be a netet, nem tudom, melyiknek higgyek), de többen még a heti 10 Misike miatt is heves zokogásban törtek ki. Pedig az egy évben kb fél milliárd, 2-3 játéknap alatt simán abszolválható, és nem csak fejvadászatból, de még a helyi bányászközösség szerint is(bár lehet, hogy most a kapirgálást egy kicsit vissza fogják metszeni, na bumm!). Akkor gyémántokkalal legfeljebb majd nem 2, hanem mondjuk 6-8-10 nap alatt áll össze az a fenntartási költség. 6-8-10 nap, egy évben(ami pontosan 365 db nap), ez olyan rettenetes? hát mit akartok még? Legyen ezzel is úgy, mint mondjuk manapság egy kondával, hogy egy hét alatt már ott lehessen terpeszkedni a parancsnoki hídon?(megjegyzem, én az ED legelső félév koncepcióját tartom helyesnek, amikor még dolgos hónapok kellettek a komoly előrehaladáshoz)
    Persze ez pusztán csak az én véleményem, nyilván ezt sokan máshogy gondolják.
    Mindenesetre én mindenképp fogok venni egyet, mert ez egy érdekesség, és egy év alatt nem hiszem, hogy fél-egy-másfél Millike gondot tudna okozni. Az már persze egy másik kérdés, hogy veszem-e majd érdemi hasznát annak a dereglyének, megéri-e, már a kényszerűen rááldozott játékórákat tekintve, de végül is ez egy játék, és pont ez benne a lényeg, hogy játékórákat áldozunk különböző dolgokra.. :K
    És ha minden kötél szakad, akkor gondolom, el is lehet adni(rá lehet sózni egy birodalmi balekra, - keveset futott, füstmentes női garázs, meg minden) ;)

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák