Új hozzászólás Aktív témák

  • Peppo

    őstag

    válasz Submarine #41500 üzenetére

    Igen, erről összevissza írnak mindenfélét. A lényeg, hogy egy állomás egyszer számít, de pl. nekem volt olyan, hogy a vételt nem írta fel egy-két alkalommal (gondolom, csak bug volt, nem direkt), ezért aztán én azt csináltam, hogy vettem egy csomó értéktelen valamit, és mindenhol eladtam belőle párat. (A profit tényleg nem számít) Amúgy talán ez volt a legidegesítőbb quest a játékban.

    Guardianozni élvezetesebb wingben és gyorsabb is. Olyankor az sem baj, ha 3-4 sentinel jön egyszerre, mert szétesnek pillanatok alatt. (Meg az sem utolsó szempont, hogy a monoton gyűjtögetés közben van kivel beszélni. :D )A hangulata egyébként tényleg nagyon jó. A zene is olyan kicsit beszaratós. Ráadásul én éppen az Alien újranézése után mentem oda először, így tényleg megvolt a fíling. :D
    Amúgy én is vagy 5-6 alkalommal voltam ott, mire az összes tervet kiszedtem. Pár óra bőven elég belőle egyszerre, és amúgy sem tudsz annyi guardian materialt tárolni, hogy egyszerre meg lehessen csinálni az összeset. De vicces módon pont a vége felé kezdtem már élvezni a dolgot. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák