Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    Nem tudom miért mondjátok, én igenis egy nagyon sikeres felfedező vagyok, csak valami birodalmi bug miatt ez nem látszik meg az explorer rangomon. :((( Pl épp most fedeztem föl, hogy tegnapról még megmaradt egy fél karton Kongga Ale. És azt hiszitek, hogy ettől a bravúrtól akár csak egy % -ot is ugrott a státuszom a kijelzőn? Hát nem! Mondom hogy ez valami bug. :U
    Na jó, ha a felfedezés rám lett volna bízva, akkor az amerikai kontinens még ma is csak egy nagy fehér paca lenne a térképen. Az indiánok meg jól rá is csesztek volna, mert akkor max lóh**gyot ihattak volna, de nem tüzes vizet. :K

    Hát gondolom ennyiből már ti is értitek, miért hallgatok inkább, mert kb max ilyeneket irkálhatnék a fórumra mostanság. Az ok egyszerű, sajnos legalább az év végéig konstans módon 0 szabad percem van, ezért a játékhoz érdemben nem tudnék mit hozzátenni(sokak szerint aktív koromban sem tudtam :B). Azzal együtt a fórumot kisebb lemaradásokkal követgetem, és örömmel látom, hogy igen szépszámú új gárda alakult ki. Amúgy továbbra is éljenek a bölcsen korrupt Fed bugrisok, a császárnőre meg telepedjen rá az inkontinencia. :)

    Cooper911 - "Szerintem előbb ülne be egy Clipper pilótafülkéjébe minthogy elhagyja a bubit"

    Na ez egy érdekes dilemma, felfedezni indulni, vagy Clipper-be ülni. A jobboldali golyómat kalapács alá tenni, vagy a balt satuba fogni. :U
    Asszem inkább szippantok egy kis onion head-et...

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák