Új hozzászólás Aktív témák

  • Harlekin77

    csendes tag

    Üdvözletem a Közösségnek!

    Abban kérnék tanácsot hogy a turret célkövető képességén lehet valahogy javítani?Vettem a Kraitre 3F turreteket hogy majd azzal jobban tűz alatt tarthatom a célpontom.Az elképzelés az volt hogy a turret addig lő a célra még látja és nem kell a hajó orrát folyamatosan a cél felé fordítani mint a gimbalos rendszernél.Ezáltal megnőne a manőverezési szabadság.A gyakorlatban meg rosszabb mint a gimbalos mert mire az a nyomorult turret célra áll sok értékes másodperc telik el anélkül hogy egy lövést leadna a célpontra.Elsősorban a kicsi mozgékony hajók miatt raktam fel a turreteket mert rühelek velük forduló harcolni gondoltam ha jobban tűz alatt tudom tartani őket kevesebb manőverezéssel is kitudom lőni őket.Az segítene ha beültetnék egy lövészt az egyik szabad ülésbe?

    A fejlesztett bányászat bevezetéséről van már infó mikorra várható?Már nagyon gyűlölöm a játékot hogy a napi játékidőmet azzal az unalmas és lassú földtúrással kell töltenem ha fullra akarom fejleszteni a hajóm.Fejvadászkodni szeretek de ott meg sajna nem jön a raw material.

    [ Szerkesztve ]

    Istenem adj türelmet a hülyékhez!Ha erőt adsz megölöm őket.

Új hozzászólás Aktív témák