Új hozzászólás Aktív témák

  • Cooper911

    senior tag

    A Tahrgoidok már a spájzban vannak. De tényleg már a bubin belül támadnak bázisokat.
    Na gondoltam ideje egy kicsit táncolni a törzsfőnökkel. El is látogattam a legújabb helyszinre és beestem az első non human USS-be. A standard 4 kis scout zaklat valakit felállás volt. Gyorsan felpofoztam őket és mentem tovább. A következőbe beérve 4 zöld hajó, aztán jöttek a scoutok, de vagy kb 20an! Óóóóó! Hát eltartott egy darabig de sikerült megtisztitani a terepet. Aztán egy feltöltés után mentem tovább. Non Human USS Threat 8. Nyoolc? Na gondoltam itt mégtöbb kis csíra lesz, de nem igy volt. Csak 4 volt. Meg egy nagy. Ajjaj menjünk innen. Távolodtam és éppen kerezsgéltem az FSD gombját amikor lekapcsol az a dög. Persze a Chief nem ilyen nehézbombázók ellen készült, nincs rajta Shudown Field neutralizer. Na mire összekapta magát a rendszer maradt 20% hull és a tartalék oxigénről ment a rendszer. Na húzzunk. Oké elég messzire értem a pajzs is visszakapcsolt, FSD. Mondom FSD, ja hogy kipurcant. Ajjaajj. Ki be kapcs. Semmi. Repair ugye nem volt. A Restart maradt volna megoldásként. De ekkor valószinüleg utolért egy swarm rajt mert elpukkantam.

    Most éppen azon gondolkozok, hogy tuningoljam e még az Anti thargoidos Anacondát, vagy csak igy simán menjek és felpofozzam ezt a (mák)virágot. :)

    Ja és, hogy kép is legyen, háttérben a mentőhajó.

    [Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

Új hozzászólás Aktív témák