Új hozzászólás Aktív témák

  • pcnet

    addikt

    válasz Mister_X #35143 üzenetére

    Az első 3 napban én is kb el alartam adni a Hotas X-et. Engem az idegesített nagyon, hogy landing pad felett nem tudtam pont középen megállni. Közép állásban van egy "kattanása" és vagy nagyon meglódultam előre vagy hátra. De idővel megszoktam. Most kezd a pitch tengelyem meghalni, állítottam deadzont, de már nem az igazi. December közepén volt 2 éves és persze 2 héttel a gar lejárta után kezd el rosszalkodni. :( A 7es gomb is hol nem érzékel, hol meg duplán. Igaz van is benne 1xxx játékóra. Van egy TM Stick X-em, az elsőnek tönkrement a gáz potija, garban cserélték, talán 2 hónapot használtam és megvettem a Hotas X-et. Most azt fogom használni, csak ugye pont most lett meg a Corvette, most mennék vele (vagy kondával) tuningra és ráfeküdnék a combat elitere. Pont most kellene a legjobban harchoz az X. :( Amíg gyűjtögetek új joyra, addig marad a Stick X. De nem tudom mi lesz az utód.

    Az mikor jön be, hogy az enginél mindig csak jobb tuningot lehet kipörgetni? Ha a közel jövőben, akkor várnék még a projekttel. :R

    [ Szerkesztve ]

    “A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

Új hozzászólás Aktív témák