Új hozzászólás Aktív témák

  • pcnet

    addikt

    válasz wollnerd #33813 üzenetére

    Anno, az első felfedező utamra én is úgy indultam, hogy majd scannelek mindent ami az utamba kerül. Aztán mikor 5 óra / 1000 Ly tempóval haladtam, újra gondoltam a dolgot. :) Már csak a központi csillagot és max 500 Ls távolságra lévő gázóriásokat scanneltem. Aztán rájöttem, hogy elég csak a központi csillagot/csillagokat amíg tankolok. Távolabb csak akkor megyek, ha system map-en látok valami érdekeset. Pénz szerzésre érdemes egy neutron mezőben megállni scannelgetni. Kijelöltem a boly túlsó oldalán egy neutron csillagot, a szűrést neutron csillagra és felete lyúkra állítottam és economyc módban terveztem egy útvonalat. Átlag 10-12 ly es ugrásokkal haladtam. Sokkal jobban fizet ez a módszer mint gázóriások scannelése. Scannelés és ugrás kb 1 perc/rendszer. És egy neutron csillag/fekete lyúk 55-60e cr, míg egy gázóriás 2-7e cr. (Class 2 55e, ok) Ilyen neutron csillag mező van pl Colonia alatt is. Hazafelé érdemes megállni kis időre. Ha nem mérnöknek vagy játékos frakciónak tervezed leadni az adatokat, akkor akár Colonián is leadhatod és nem para ha frissítés előtt nem érsz haza.

    Mint ahogy Moha bá mondani szokta: "Jó utat, vezess óvatosan!" :)

    [ Szerkesztve ]

    “A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

Új hozzászólás Aktív témák