Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz Vesa #33398 üzenetére

    Én sokáig ilyenre vadásztam, de rájöttem, esély sincs arra, hogy ésszerű áron hozzájussak

    Ezért inkább csináltam egyet. A módszer a következő:
    végy egy öreg panasonic faxot(vatera - 483Ft)

    szedd ki belőle a kezelő panelt

    vágd le a fölös részeket, pakold bele a vezérlő egységeket

    csinálj neki lábazatot, oldal és hátlapot

    egészítsd ki a + vezérlő egységekkel, és feliratozd meg


    az alsó, ezüst színű klaviatúra a plusz pöttyért beültetett második karakterem irányítására szolgál. Például ha a target panelt kapcsolom be rajta, akkor a laptopon folyamatosan látom a contacts panelt, milyen hajók vannak a közelben, de innen tudom állítani azt is, hogy a + pip-et a PD mely részébe tegye

    Innentől elnézést a képek minőségéért, a zömét félhomályban voltam kénytelen csinálni

    tehát: a kész egységet illeszd össze, és szereld lapra a hotassal, hogy egy mozdulattal rögzíthesd az asztalhoz, és pakolhasd el használat után

    persze a hotast, és a joyt egészítsd ki + makrozható gombokkal a pip menedzsmenthez, és egyéb fontos dolgokhoz

    14 db macro gomb(ha kell, háromszorozható), a simákat össze sem számoltam, ha jön a jövőben valami új funkció, arra is elég lesz. Sajnos az idők folyamán a hardpoint deployed gomb biztonsági fedele elromlott, de már beszereztem egy fedeles kapcsolót, csak még lusta voltam kicserélni
    Bocsi, kicsit hosszú lett :U

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák