Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    Hát ma teljesen kivetkőztem magamból. Úgy begurultam, hogy még szerencse hogy nem látta senki, mert biztosan viccesen festhettem. Egy Python jött velem szemben, erősen rovott múlttal, és elég vaskos bounty-val a buksiján. Hármas wingben volt, de a többit nem találtam(meg szoktam nézni kik azok, mert attól függ, hogy milyen taktikát kell alkalmazni). Na mindegy, gondoltam, majd előkerülnek ha akarnak, és rámásztam a Python-ra. Hát ilyen ordas csalót még nem láttam. Egyfolytában, de szó szerint egyfolytában chaffelt. De ahogy írom, folyamatosan. Ha levittem a shield-jét egy karika közeli állapotba, azonnal visszatöltötte, és kb 2x úgy cikázott, mint egy Eagle, emiatt sehogy sem tudtam lerammingolni. Esküszöm, nem túlzok. Hiába tudtam egyfolytában tűz alatt tartani, a folyamatos chaff miatt mindig hamarabb töltötte vissza az addig kínkeservesen levakart pajzsát. Persze közben már rég előkerült a wing-jéhez tartozó két Gunship a két kísérővadászukkal, akik persze már rég le is kapták az enyémet. Ilyenkor egy józanul gondolkodó pilóta azonnal leszedi a két űrmopszot, kiteszi a sajátját, utána gyorsan pofán veri a két tohonya Gunship-et, és már mehet is vissza a végtelen ideig tartó csörtét megvívni, de annyira idegbeteg voltam, hogy épp csak azt nem üvöltöztem teli torokból, hogy "megdöglessz te csaló rohadék", meg hogy "kitaposom azt a moslék beled!!!", meg minden ilyesmi(de azért gondolni gondoltam rá) :K
    Tojtam én a Gunship-ekre, vérben forgó szemekkel üldöztem azt a rohadékot, mert az agyam azzal a gondolattal volt teletömve, hogy "ha beledöglök is felkoncolom, felnégyelem, és kitűzöm a galaxis négy legtávolabbi sarkára"(na jó, a ***-öm fog ezért kimozdulni a bubiból, jó lesz a bubi négy sarka is :K )
    Mivel MC-ket használok(meg fix frag cannont), ezért egy rakás módszert találtam már ki a lőszertakarékos RES vadászatra, ami kb másfélszeres hatékonyságot eredményezett, de most úgy bekattantam, hogy egyfolytában lőttem. Iszonyú percek után végre beérett a gyümi, úgy felökleltem azt a görényt, hogy olyat még a madridi Plaza de Toros de Las Ventas törzsközönsége sem láthatott még a legvérmesebb bikájától sem. Pont telibe a gyomorszáján a rusnya férgének(szerintem a szomszédok, a szomszéd háztömbben lakók, de még a szomszéd kerületben tartózkodók is azóta azon töprengenek, vajon mit jelenthet az az űrből érkező artikulálatlan üvöltés, hogy "na ezt chaffeld ki, te gyökér!!!!!!"
    Ilyen agyatlanul még tán maga Német Szilárd sem tudott volna RES-ezni, mint én ott akkor(na jó. lehet hogy ő igen :K;):K). A lila köd még azt sem engedte meg, hogy a pajzsomra pillantsak, ami már az utolsó erősen megkopott karikánál tartott, miközben a SCB tár meg teljesen érintetlen volt
    Mindenesetre az ilyen csaláshoz azért már pofa kell! :(((

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák