Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz brd #24313 üzenetére

    "szerintem tökmindegy, hogy éppen hány pip van rajta, az az ellenállóságát nem befolyásolja, csak azt határozza meg, hogy a töltésére mennyi energia jut"
    -
    Tudom, hogy már megválaszolták, de nem állom meg, mivel szószátyár Fed szájhős vagyok. :K
    Az elosztás bizony döbbenetes a különbségeket szül. A négy pettyes pajzs mindenképp megéri, még ha nem is rammerkedsz(pedig akkor nem tudod, mit hagysz ki :) ). De pl amikor egy lomhább hajóval nem tudsz ráfordulni valakire, és közben ő meg épp kóstolgatja a pajzsodat, akkor mindenképp érdemes négy pöttyöt a sys-re pöccinteni, a maradék kettőt meg rátölteni az épp aktuálisan leürülőben lévő gépházra, vagy fegyverzetre. Vagy ha azt látod, hogy már mindenképp neked jön, azonnal pöttyözd csurig a shieldet.(ehhez érdemes makrót használni, mert különben nincs rá időd. Nekem erre a célra 6 db makróm van, hat különböző elosztással)
    Egyre fontosabbá válik a folyamatos pakolgatás, kevés az a 6 petty. Még a katicabogárnak is hét van, szívesen lopnék a meglévő hathoz még legalább kettőt én is. :K

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák