Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskuplung

    őstag

    válasz cintula187 #24186 üzenetére

    Szia!

    Itt találsz leírást : [link]

    Bár ez tipikusan az a játék, amit mindenki úgy tol, ahogy szeret : szerintem hanyagold a powerplayt.
    Feleslegesen túlbonyolított, és csak akkor hoz valamit a konyhára, ha nincs életed, és napi több órát játszol.

    Én 4 hónap játék után kezdtem el nézegetni a powerplayt, és elég gyorsan el is ment tőle a kedvem.
    Ha elfogadsz egy jó tanácsot, és elég jó a monotonitástűrésed, akkor az elején pár küldetés után bányássz egy kicsit, amíg össze nem jön a zseton egy kereskedőhajóra. Azzal pár nap alatt össze lehet gereblyézni annyit, hogy utána el tudd dönteni, harcolni vagy kereskedni szeretnél tovább. Ez előbbi szerintem sokkal nehezebb lett a 2.1 patch óta, szóval én inkább az utóbbira szavazok:)
    Én annak idején ilyen íven mozogtam : [link]

    Bár ez nem feltétlen a helyes út, mert mire meglett az Anaconda, addigra kicsit meg is untam a játékot...

    Most visszaülök az iskolapadba, és érzésem szerint legalább 1 hónapos intenzív FA-OFF tréning következik. Aztán pedig elkezdek gyakorolni a fix fegyverekkel. Kicsit idegesít, hogy nem hogy a látómezőmbe nem tudom behozni az NPC-ket, de még akkor se találom el őket, mert chaffolnak ezerrel :(

    Vesa : HOTAS-sal nyomom én is, de ezek szerint a képességeinek a felét sem használtam ki eddig :)

Új hozzászólás Aktív témák