Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz gk004 #21618 üzenetére

    "Egész kicsi voltam még, amikor ez ment, de nagyon hittem benne"
    -
    Én is nagyon kicsi voltam, és amikor ment a tv-ben, nekem már le kellett feküdnöm, és csak a másik szobából átszűrődő hangokat hallottam. Nagyon szenvedtem. :O Aztán várhattam a szombat délelőtti ismétlést(vagy vasárnap volt?) :F
    -
    -

    zazoo - "Jézus, képes voltál Meropeig elmenni a Corvettel? Hány ugrás volt odáig (100?)"
    -
    Ne viccelj, ez egy Fed szájhősnek semmiség. Bár baphomet kolléga szerint ez egy bizonyos C. Norris nevű úrnak egy ugrásból megvan, de hát ő egy amatőr. Én egyszerűen csak léptem egyet, és ott voltam. Mit léptem, tipegtem. Épphogy csak tippentettem Sőt, föl sem álltam a fotelből....na jó, 23 ugrás....38.. izé... 43....jól van na, 64 darabra jött ki(eco-ban toltam). :B Ez végül is alig több, mint azé a rohadt Chuck-é, az a szemét mindig beelőz. Hú de utálom! :(((
    Viszont az úton lescannelt csillagok okán alig 14 hónap játék után máris Trailblazer lettem. Úgy kb újabb 20-25 év és máris Pathfinder leszek :D
    -
    -

    Sylc - "Ne emlegesd Jezust meg Orientcx-et egy postban, mert a vegen istennek hiszi magat,"
    -
    Ugyanmááá, hogy mondhatsz ilyet? Közismerten szerény természetem miatt fogalmazzunk úgy, hogy én egy egyszerű kétkezi vezérpróféta vagyok.....egyenlőre... ;)
    -
    -
    Pirxx - (OFF)"Mindenkinek a vasaló jut az eszébe és nem a Lem novellák"
    -
    Azért mindettől függetlenül, vannak ennél sokkal jobb novellái, regényei is(/OFF)

    -
    -

    Cooper911 - "Jézus is Corvettel repül?"
    -
    Hát nem is Clipperrel! Azzal a birodalmi rabszolga kereskedőket szállítják a purgatóriumba. Csak akkora a forgalom, nem elég a raktér. Na ezért fejlesztették ki a Cuttert.
    :DD :D :DD

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák