Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    Talán még vannak, akik emlékeznek arra, hogy pár hónapja fantom hajók lőttek rám egy párszor, akiknek nyomuk nem volt a radaron - (#16072) és (#16236) sz. kommentek videókkal
    Nos, akkor hátulról érkeztek a plazmacsomagok, és nem derült ki pontosan, mi is történt. De most megismétlődött a dolog, viszont szemből(videó). Egy Python úszkált felém, és mintegy mellesleg 2x megküldött plazmával, mégsem nem vált pirossá a radaron. A két lövés után már nem támadott, úgy haladt el mellettem, mintha misem történt volna, tehát nem voltam neki ellenség, és nem volt harci helyzetben más hajókkal sem. Csak úgy poroszkált a semmibe, tehát szó sem lehetett arról, hogy egyszerűen csak eltévedt lövések útjába kerültem. A tavalyi eseteknél nem derült ki pontosan, kik voltak, mert nem szemből jöttek a lövések, de itt minden pontosan látszik(na ja, azok 100 hogy igazi dörzsölt Fed vitézek voltak, akik kitüntetéssel végezték a sunyiság szakot, ez meg nyilván valami birodalmi kókler lehetett, majd tavasszal el ne felejtsek ibolyát tenni rá ;) )
    Ráadásul pont lekötött valami a tévében, és igazából csak a második lövésnél eszméltem, látszik, hogy meg is rándul a joy a kezemben :U
    Ezt méé csak velem csinálják? :O
    Ilyen "lövök, de nem borulok vörösbe a radaron" skillt én is akarok! :((( ;)

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák